Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sekor jest jednym z uznanych na wrocławskim rynku wykonawców robót budowlano-wykończeniowych oraz remontowych. Specjalizujemy się w szeroko pojętych pracach malarskich – mamy doświadczenie w aplikacji farb akrylowych, olejnych oraz silikonowych, a także w malowaniu agregatem, czyli metodą natryskową. Zakres naszych usług obejmuje nie tylko malowanie ścian, sufitów wewnętrznych, ale również elewacji, elementów instalacji, balustrad czy poręczy.

 Z oferty firmy mogą skorzystać także osoby zainteresowane wykonaniem tynków mozaikowych lub dekoracyjnych, wymurowaniem rozmaitych obiektów z cegły albo ułożeniem cegły klinkierowej. Zajmujemy się ponadto układaniem gładzi gipsowej oraz wykonywaniem konstrukcji w technologii suchej zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych – montujemy je na stelażu, wznosimy z nich lekkie ścianki działowe z warstwą izolacyjną, a także mocujemy wykonane z nich sufity podwieszane.

 Dzięki naszym wszechstronnym umiejętnościom i kwalifikacjom jesteśmy w stanie wykończyć lub wyremontować dla Państwa każde zlecenie w sposób kompleksowy.

 Potwierdzeniem naszej wiedzy oraz umiejętności w zakresie oferowanych usług są certyfikaty z ukończonych przez nas kursów i szkoleń organizowanych przez znane firmy takie jak: Ceresit, Caparol czy Farby Kabe Polska. Ponadto potwierdzeniem naszych kompetencji są referencje wystawione przez dotychczasowych klientów – znajdują się wśród nich spółdzielnie mieszkaniowe oraz zarządcy nieruchomości, placówki oświatowe, a także firmy z różnych branż. Pozytywne opinie dowodzą nie tylko naszych kwalifikacji oraz działania zgodnie ze sztuką, ale również staranności, terminowości i zaangażowania, które wkładamy w każde zlecenie.

Siedziba naszej firmy mieści się we Wrocławiu, jednak pracujemy nie tylko na terenie miasta, ale również w jego okolicach.

Zachęcamy do kontaktu!